SPORT I ZDROWIE

Wingfoil – poczuj, że żyjesz!

0

Wingfoil stanowi najnowsze połączenie dobrze znanych dyscyplin sportów wodnych – windsurfingu, kitesurfingu oraz foilboardingu. Umożliwia on osiąganie wielu ekscytujących wrażeń wskutek unoszenia się nad powierzchnią wody. Dlatego też obecnie spora część osób, uwielbiających dreszczyk emocji i adrenaliny, decyduje się właśnie na wingfoil, zwany również wingsurfingiem. Chcesz dowiedzieć się więcej o owej dyscyplinie? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w dalszej części artykułu!

Nauka wingfoila

Na czym polega nauka wingfoila?

W wingfoilu siłą napędową jest wiatr, bez którego uprawianie sportu jest raczej niemożliwe. Poza określonymi warunkami pogodowymi niezbędny jest również odpowiedni sprzęt, a mianowicie deska oraz skrzydła. Z ich pomocą można wykorzystać siłę wiatru w sposób właściwy, dzięki czemu dochodzi to tzw. lewitacji, czyli unoszenia się w powietrzu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na początku nauka wingfoila może wydawać się wyjątkowo skomplikowana, jednak wierz nam na słowo, że tak nie jest! Wystarczy, abyś umiał pływać i nie bał się wody. Najbezpieczniejszą formą nauki jest skorzystanie z pomocy profesjonalnych instruktorów, którzy podpowiedzą Ci, w jaki sposób wykonywać poszczególne czynności, aby nie zrobić sobie żadnej krzywdy.

Szkoła kitesurfingu

Lekcje na wingfoilu – gdzie się udać?

Należy pamiętać, że nauka jakiejkolwiek dyscypliny sportowej powinna odbywać się pod okiem specjalistów. Jest to najbezpieczniejsza forma zdobywania nowych umiejętności, która zapobiegnie m.in. ewentualnym kontuzjom. Gdzie więc udać się na lekcje na wingfoilu? Tutaj doskonale sprawdzi się przede wszystkim szkoła windsurfingu FunSurf, oferująca kursy i obozy z zakresu sportów wodnych. FunSurf posiada ponad 25-letnie doświadczenie, co stanowi niezwykły staż na tle szkół konkurencyjnych. Poza doświadczeniem, szkołę wyróżnia również wyspecjalizowany i wykwalifikowany zespół, a także najnowocześniejsze wyposażenie. Decydując się skorzystanie z oferty FunSurf, możesz być pewien, że rozpoczniesz naukę w najbardziej profesjonalny sposób!

Kursy kite, czyli oferta szkoły FunSurf

Tak jak już wspomnieliśmy, oferta szkoły FunSurf obejmuje nie tylko kursy wingfoil, ale również kursy kite&wind. Warto wspomnieć, że odbywają się one w trybie grupowym, jak i indywidualnym. Oznacza to więc, że masz wiele możliwości, z których możesz skorzystać w celu spędzenia zbliżających się wakacji 2022. Niezależnie od tego, na którą dyscyplinę się zdecydujesz, na pewno sprawi Ci ona wiele radości. Odwiedź stronę internetową wingfoil.pl już teraz i dokonaj sprawnej rezerwacji online!

Tunezja – co warto przywieźć z wczasów?

Previous article

Przeprowadzki Polska Anglia – skorzystaj z oferty firmy Rbusy!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply