BUDOWNICTWO

Beton dekoracyjny w mieszkaniu. Czy odważysz się na taki materiał?

0

Beton dekoracyjny to materiał o wielu zaletach. które poznasz w tym artykule. Aranżacja wnętrza w stylu industrialnym to świetny pomysł na nowoczesny wystrój mieszkania czy biura. Coraz częściej takie designerskie rozwiązania, znajdują miejsce w zwykłych domach.

Styl industrialny charakteryzuje minimalizm i harmonia, warto o tym pamiętać już na etapie projektu. Kluczowym elementem w takich wnętrzach jest beton dekoracyjny. Dostępny w sklepie Festfloor w dwóch kolorach i wielu możliwościach zastosowania.

Aranżacje z betonem dekoracyjnym znajdziemy w łazienkach, salonach, kuchni, tarasie, a także schodach zewnętrznych i wewnętrznych.

Beton dekoracyjny, nie tylko na podłogach.

Gdy surowe wnętrza wpisują się w nasze gusta, warto zainwestować w betonowe materiały we wnętrzu mieszkania. Beton jest materiałem do zastosowania na posadzkach, ścianach, elementach dekoracyjnych np. świeczniki, donice, stoły. Warto sprawdzić rodzaj betonu jeszcze przed zakupem, aby określić czy nadaje się do zastosowania wewnętrznego czy zewnętrznego. Beton dekoracyjny na schody zewnętrzne musi być najwyższej jakości, aby był trwały i odporny na czynniki zewnętrzne np. deszcz, mróz czy śnieg. Polecamy zapytać producenta betonu, określając konkretne zastosowanie. Unikniemy wtedy już na wstępie dużych strat czasu i pieniędzy.

Beton dekoracyjny do wszystkiego.

Beton dekoracyjny jest materiałem uniwersalnym, który wykorzystasz praktycznie w każdym pomieszczeniu. Polimerowo-betonowy tynk dekoracyjny możesz nakładać na już istniejące podłoże np. płytki, jeśli nie kruszy się, jest stabilne. W ten sposób szybko i bez większych kosztów odnowisz pokój, kuchnię czy łazienkę. Tynkiem dekoracyjnym pokryjesz praktycznie wszystko, stelaż do wc, z płyt gipsowo-kartonowych, zabudowę wanny, blaty kuchenne czy drzwi. Stosując beton dekoracyjny otrzymasz jednolitą powierzchnię, bez fug, o które później ciężko zadbać. Mając jednolitą warstwę wystarczy użyć detergentu o łagodnym pH, który zniweluje problem bakterii, grzybów czy brudu. Materiał jest przyjazny alergikom.

Na rynku znajdziemy szeroką gamę możliwości, a beton dekoracyjny pozwoli nam na realizację marzenia o pięknym industrialnym salonie lub nowoczesnym wystroju łazienki!

Modna bielizna plus size. Na jakie modele warto się zdecydować?

Previous article

Meble ogrodowe – drewniane czy plastikowe?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in BUDOWNICTWO