TECHNOLOGIA I INTERNET

TikTok dla biznesu — czy warto w niego inwestować i jak efektywnie go wykorzystać?

0

TikTok w tej chwili to najczęściej pobierana aplikacja na całym świecie. Robi swoje wrażenie, prawda? Trudno jednakże zignorować biznesowy potencjał drzemiący właśnie na takim portalu społecznościowym z 750 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie a jeszcze co jest ważne to wideo marketing, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej pożądany! Zastanawiasz się może, jak możesz wykorzystać właśnie TikTok w strategii marketingowej swojej firmy? Sprawdźmy to!

Dlaczego Twoja właśnie firma powinna być na TikToku?

TikTok od dawna przestał być platformą z przeznaczeniem dla nastolatków, a zaangażowanie starszych osób oznacza, że na platformie czas spędzają klienci, którzy są gotowi na samodzielne zakupy! Jeżeli sądzisz, że Twoja firma ma coś ciekawego i atrakcyjnego do zaoferowania, na TikToku możesz przyciągnąć swoją uwagą klientów i zachęcić ich do zakupów.

Warto zobaczyć: dctrue.pl

Wiek użytkowników platformy.

Według statystyk i dzięki zaawansowanym algorytmom tej platformy, na chińskim portalu popularności mogą zdobyć filmiki nakręcone przez osoby bez dużej grupy odbiorców. Jednakże według wszystkim statystykom jesteśmy, w stanie stwierdzić ile na TikToku przesiaduje, osób i w jakim wieku!

34 procent – 13 a 17 lat.

40 procent – 18 a 24 lata.

20 procent – 25 a 34 lata.

5 procent – 35 a 44 lata.

0.5 procent – 45 a 54.

0.5 procent – 55 + lat

Zobacz również: finanse-ngo.pl

Jakie korzyści płyną dla biznesu z TikToka?

Najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy będzie założenie konta należącego do Twojej marki. Takie też konto pozwoli na zbudowanie aktywnej społeczności, która również zwiększy jego świadomość zaangażowanie, dodatkowo znajdzie więcej potencjalnych klientów, a też umożliwi przekierowanie tego roku na stronę internetową, czy prosto do sklepu!

3 najlepsze sposoby na wykorzystanie TikToka w biznesie.

Kolejnym ciekawym pomysłem będzie stworzenie hashtaga dla challenge. Aby, promować swoje konto warto stworzyć konkurs, który przyniesie wiele więcej atrakcyjnych korzyści, dlatego stwórz właśnie taki challenge, aby móc zyskać większą popularność!

Zobacz: hotelfloryda.pl

Jak poprawnie napisać swoje CV dla pracodawcy

Previous article

Jakie ryby znajdziemy w morzu Bałtyckim

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply