BUDOWNICTWO

Minimum pracy, maksimum relaksu

0

Czy warto kupić sztuczną trawę?

Sztuczny trawnik wprowadza wyjątkową atmosferę o każdej porze roku. Do złudzenia przypomina gładką, soczyście zieloną, naturalną trawę. Jednocześnie nie musisz go kosić, ani pryskać preparatem na grzyby i chwasty. Dodatkowo jest odporny na promienie słoneczne, niskie temperatury, czy deszcz. Trawa z rolki ma specjalne otwory, dzięki temu dobrze przepuszcza wodę. Nie powstają więc na niej kałuże, nawet po ulewnym deszczu. Nie potrzebuje też nawadniania i nawożenia.

Nie zawiera ołowiu i metali ciężkich, dlatego możesz ją śmiało zamontować, jeśli masz małe dzieci lub zwierzęta. Możesz swobodnie chodzić po niej boso, nie odczuwając tym przy tym dyskomfortu. Jeśli więc cenisz sobie styl i wygodę, a przy tym masz mało czasu na pielęgnację trawnika, takie rozwiązanie na pewno Ci się spodoba. W dodatku trawa z rolki jest wytrzymała i nie ulega zniekształceniom. Może więc cieszyć oczy przez wiele lat.

Jak wybrać trawę z rolki?

Dystrybutor sztucznej trawy proponuje różne kolory i wzory, dzięki temu bez problemu dopasujesz ją do otoczenia. Możesz wybrać płaską wykładzinę składającą się z krótkich włókien lub miękką i włochatą. Biorąc pod uwagę bogaty wybór, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Pamiętaj, że cena idzie w parze z jakością. Warto więc wygospodarować tutaj trochę więcej pieniędzy. Sztuczna trawa z górnej półki wygląda ładnie i naturalnie, a źdźbła są gęstsze. Doświadczony dystrybutor EPUFLOOR oferuje różne gatunki trawy ogrodowej i krajobrazowej. Sprawdzą się wyśmienicie nie tylko na przydomowym trawniku, ale również na balkonie, tarasie, czy placu zabaw. Jeśli nie wiesz, którą wersję wybrać, renomowany dystrybutor sztucznej trawy pomoże Ci podjąć ostateczną decyzję.

Jak położyć sztuczny trawnik?

Trawa z rolki nie wymaga skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, by zachować piękny kolor. Wystarczy, że raz na jakiś czas wyczyścisz kurz i brud za pomocą odkurzacza. Nie musisz jej regularnie przycinać i kosić, dlatego jeśli żyjesz w ciągłym biegu, koniecznie zapoznaj się z ofertą dystrybutora sztucznej trawy. Możesz ją spokojnie zamontować bez pomocy fachowca.

Wystarczy, że wygospodarujesz jedno wolne popołudnie, by położyć sztuczny trawnik. Możesz go idealnie dopasować do kształtu terenu. Montaż sztucznej trawy zajmie Ci tylko parę godzin.

Pamiętaj, by najpierw odpowiednio przygotować podłoże. Wysyp warstwę tłucznia, a później miał granitowy. Zanim przystąpisz do układania sztucznej trawy, wyrównaj teren zagęszczarką. Teraz możesz położyć agrotkaninę chroniącą przed chwastami. Nadszedł czas na staranne układanie sztucznej trawy. Każdą rolkę rozwiń w tym samym kierunku. Możesz ją przyciąć nożyczkami albo nożem do tapet. Nie rób między nimi przerw. Zadbaj o to, by miejsce łączenia nie rzucało się w oczy. Sztuczną trawę możesz przymocować do podłoża za pomocą taśmy łączeniowej i specjalnego kleju.

Jak może pomóc Ci konfigurator okien?

Previous article

Logotyp nie musi dużo kosztować

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in BUDOWNICTWO