BIZNES

Logotyp nie musi dużo kosztować

0

Dlaczego warto wybrać usługi profesjonalnej firmy?

  • Szybka realizacja – propozycję projektu logo firmowego możemy otrzymać już następnego dnia!
  • Doświadczona kadra – zaufana firma ma na swoim koncie bogate portfolio, co świadczy o zaufaniu i zadowoleniu klientów. Wpływ na to mieli utalentowani i fachowi graficy, którzy znają się na swoim fachu i zadbają o dopracowanie każdego projektu.
  • Wyjątkowy design – przy każdym zleceniu tworzymy unikalny projekt logo, dopasowany do charakterystyki firmy. W kreatywny sposób zawrzemy w logo główne idee marki.
  • Usługa online – nie musisz wychodzić i szukać firm w mieście – możesz wszystko załatwić przez Internet! Na robimylogo.pl będziesz w stałym kontakcie z pracownikiem na każdym etapie tworzenia projektu logo i masz szansę na ewentualne poprawki w przedstawionej propozycji.
  • Niska cena – profesjonalny projekt logo dla firmy wcale nie jest drogi! W zależności od Twoich potrzeb do wyboru jest kilka pakietów, już od 49zł! Na skutecznej wizytówce nie warto oszczędzać!

Jak wygląda proces powstawania projektu logo?

Współpraca rozpoczyna się od wywiadu na temat Twojej firmy – graficy chcą poznać lepiej jej charakterystykę i wartości. Warto też określić swoje oczekiwania i cele – jakie skojarzenia chcemy uzyskać z logo dla firmy? Zrozumienie potrzeb klienta to klucz do sukcesu. Logo maker przebada konkurencję na rynku, aby zadbać o unikalność projektu. Każdy detal będzie dopracowany w wysokiej rozdzielczości!

Kolejnym krokiem jest przygotowanie propozycji przez robimylogo.pl – czy spodoba Ci się logo obrazkowe czy wolisz „czcionkowy logotyp”? Ilość propozycji jest zawarta w poszczególnych pakietach.

Teraz kolej na Twoją opinię – możesz podzielić się swoimi uwagami, a twórcy wdrożą je w projekt logo. To moment na ostatnie zmiany!

Po zatwierdzeniu projektu otrzymasz swoje logo dla firmy mailowo z kompletem plików, odpowiednio do zamówionego pakietu.

Projekt ulotki – wielka reklama na małym formacie

Projekt ulotki ma dużą moc w małym rozmiarze! To tradycyjna, lecz skuteczna forma marketingu, która potrafi zainteresować potencjalnych klientów. Zaletą ulotek jest fakt, że mogą one być łatwo rozdane podczas akcji promocyjnej czy jako dodatek do prasy – inwestycja w projekt ulotki się opłaci! Na robimylogo.pl zadbamy o przygotowanie atrakcyjnych treści i haseł reklamowych na projekt ulotki dla Twojej firmy, a dodatkowo pomysłowa grafika i logo dla firmy sprawią, że bez wątpienia wzrośnie popularność Twojej marki czy organizowanego wydarzenia!

Sprawdź pełną ofertę usług, m.in. projekt logo dla firmy, projekt ulotki czy projekt wizytówki, na robimylogo.pl!

Minimum pracy, maksimum relaksu

Previous article

Studia online – tych błędów nie popełniaj!

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in BIZNES