Kontakt

Adres redakcji:

Wydawca: Prestige s.c.
Adres redakcji:
ul. Wyszyńskiego 33/51
08-110 Siedlce
tel. 797 709 091
e-mail: kontakt@agencjaprestige.com.pl

Imię Nazwisko: Marcin Mazurek
Stanowisko: Redaktor Naczelny
telefon: 797 709 094
e-mail: marcin@agencjaprestige.com.pl
Imię Nazwisko: Konrad Czarnocki
Stanowisko: Dyrektor Handlowy
telefon: 797 709 091
e-mail: konrad@agencjaprestige.com.pl
Imię Nazwisko: Emilia Trębicka
Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
telefon: 797 709 092
e-mail: emilia@agencjaprestige.com.pl
Imię Nazwisko: Dawid Jaworski
Stanowisko: Graphic Designer
telefon: 797 709 093
e-mail: dawid@agencjaprestige.com.pl

 
Imię Nazwisko: Kinga Mędrzejewska
Stanowisko: Graphic Designer
telefon: 798 404 161
e-mail: kinga@agencjaprestige.com.pl
   
Imię Nazwisko: Artur Kościesza
Stanowisko: Graphic Designer
telefon: 513 979 909
e-mail: artur@agencjaprestige.com.pl
     

 
E-wydanie
 
Kontakt

Marcin Mazurek
Redaktor Naczelny
telefon: 797 709 094
marcin@agencjaprestige.com.pl
Konrad Czarnocki
Dyrektor Handlowy
telefon:797 709 091
konrad@agencjaprestige.com.pl
Emilia Trębicka
Specjalista ds. sprzedaży
telefon: 797 709 092
emilia@agencjaprestige.com.pl
Dawid Jaworski
Graphic Designer
telefon: 797 709 093
dawid@agencjaprestige.com.pl